Nejlepší sluneční brýle pro ženy 2020-2021

By  | 

Módní brýle se staly doplňkem stylových outfitů všech krásných dám. A nezáleží na tom, jaký styl oblečení preferujete: sportovní, klasický nebo ležérní, vždy najdete perfektní sluneční brýle pro sezónu 2020-2021.

Každou sezónu designéři navrhují nové sluneční brýle, které umožní i těm nejnáročnějším zvolit si pár módních slunečních brýlí, které dodají obrázku velkou rozmanitost a kouzlo.

Sluneční brýle 2021

Módní sluneční brýle od roku 2020 do roku 2021 mají mnoho různých vyobrazení a tvarů: od miniaturních a sofistikovaných až po jedinečné sluneční brýle, stejně jako jedinečné květinové rámečky, krystaly a tisky.

Tyto sluneční brýle v sezóně 2020–2021 nenechají absolutně žádnou ženu lhostejnou, což vyvolává zájem a touhu stát se majitelem nejen páru, ale i několika párů moderních slunečních brýlí.

Sluneční brýle vzory 2020 kulatý tvar

Módní sluneční brýle pro ženy nejsou jen velkolepým a elegantním doplňkem k outfitu, mají důležitou ochrannou funkci a chrání oči před slunečními paprsky.

Kvalita slunečních brýlí by proto měla být vynikající a pouze tento problém by se vás měl týkat při výběru modelu nebo jiných modelů slunečních brýlí.

Co se sluneční brýle nosit v roce 2020

Pravděpodobně víte, že pokud si vyberete pár nekvalitních slunečních brýlí bez řádných ochranných funkcí, způsobíte ještě více poškození očí. Koneckonců, barva čoček, i když jsou velmi tmavé, nemá nic společného s jejich schopností neochránit před škodlivým slunečním zářením.

Je důležité si uvědomit, že nejtmavší čočky nezaručují stoprocentní bezpečnou radiační ochranu. Stupeň přenosu čoček a jejich ochranné vlastnosti závisí na kategorii skla, která je uvedena na rámu.

Brýle trendy nejoblíbenější stylů tvarů 2021

Existují čtyři kategorie brýlí:
kategorie 1 – s nízkým ochranným faktorem, kategorie 4 – nejvyšší ochranný faktor. Navíc rozlišitelné polarizované čočky, ideální pro lesk pocházející z vody, horkého asfaltu nebo dokonce sněhu.

Důležitá je také barva čoček. Například pro řízení jsou vyžadovány žluté a hnědé čočky a pro horké tropické klima – zelené a modré čočky.

Jaké jsou nejlepší dámské sluneční brýle 2020

A není spravedlivé říkat, že sluneční brýle jsou exkluzivním doplňkem pro léto. Lze je nosit po celý rok a chránit tak své oči před slunečními paprsky.

Ale v létě jsme zvyklí si vybírat a obnovovat náš šatník se slunečními brýlemi – novinky od nejlepších módních domů a značek.

Zrcadlová sluneční brýle dámské

Aktuální trendy na sluneční brýle nám diktují, abychom si vybrali elegantní vzory z kovu, bio dřeva, průhledných plastových rámů, neobvyklých rámečků.

Tvary módních brýlí 2020-2021 jsou naprosto odlišné: oválné, kulaté, čtvercové, pilotky, kočičí oko, motýl, úzký, rámy s neobvyklými geometrických tvarů, atd

Cat eye sluneční brýle 2021 trendy

Pojďme se podívat na nejlepší vzory sluneční brýle 2020-2021, které si můžeme vybrat, aby vypadaly skvěle a stylově.

Představujeme módní sluneční brýle pro každý vkus a v různých stylech, které vám pomohou vybrat okouzlující brýle pro příští sezónu.

Nejoblíbenější sluneční brýle 2020

Jak si vybrat sluneční brýle 2020-2021 podle tvaru obličeje

Krásný vzhled se slunečními brýlemi bude vypadat skvěle, pokud budou vybrány správně, s přihlédnutím k vzhledu, rysům obličeje a stínu pleti.

Tak, kromě samotného tvaru brýlí, důležitou roli hraje barvy čoček a dekorativních prvků rámu, pokud jsou přítomny. Vyberte si módní sluneční brýle v barvě vašich vlasů a pokožky, a doplňte ovál obličeje..

Pojďme zjistit, které modely slunečních brýlí jsou vhodné pro tvar obličeje:

Sluneční brýle na základě tvaru obličeje

Brýle pro oválný obličej: Lidé s oválným obličejem budou nejméně obávat výběru dokonalých slunečních brýlí, protože si mohou dovolit prakticky všechny typy: počínaje oversize, úzkými a kulatými až po klasické tvary.

Kulatý tvar obličeje: Majitelé kulatého tvaru obličeje musí nosit sluneční brýle, které „vizuálně protáhnou“ obličej: čtvercové brýle a nadměrné velikosti, motýl a kočičí oko. Doporučujeme ne příliš tmavé brýle, ideální pro šedé a gradientní čočky.

Brýle pro kulatý tvar

Brýle k srdcovému obličeji: Kulaté a oválné sluneční brýle budou vypadat perfektně v neobvyklých barvách a vizuálně upraví ostré rysy obličeje. Odlehčené, jemné, tenké obroučky kulatých tvarů jsou správná volba.

Hranatý obličej: Dámy s tímto typem obličeje by měly hledat oválné a kulaté rámy, které jsou v souladu s obličejovým čtvercem. Nedoporučujeme čtvercové a obdélníkové brýle, které v tomto případě nebudou vhodné.

Se správným výběrem módních brýlí 2020–2021 máte zaručený okouzlující vzhled, a to jak jít do kanceláře, na pracovní schůzku a romantickou večeři, tak i na procházku nebo nakupování.

Kulaté brýle 2020-2021

Skutečným hitem příští sezóny budou módní sluneční brýle v kulatém tvaru, které lze představit v retro klasickém představení, jako je Harry Potter nebo Teashades, stejně jako brýle s vysokou velikostí v kulatém rámu.

Kruhové módní sluneční brýle 2021

Ty mají zajímavou rámovou výzdobu ve formě kamenů, další rukojeť a někdy i květinové rámečky, aplikace nebo sluneční brýle, které jsou  v kulatém rámu oversize 2020-2021.

Teashades modely s tmavě černými čočkami a tenkým kovovým rámem jsou v této sezoně velmi žádané.  Velké sluneční brýle mohou mít poloprůhledné čočky v odstínech modré, fialové nebo broskvové.

Sluneční brýle oversize 2020-2021

Velmi velké sluneční brýle nesluší nikomu a kdykoli, ale mohou vytvořit působivý vzhled speciálních akcí.

Design slunečních brýlí oversize 2020-2021 je k dispozici v následujících variantách: kulatý, čtvercový, motýl, neobvyklý geometrický rám a několik dalších vzorů.

Letní sluneční brýle 2020

Docela často jsou sluneční brýle oversize plné dekorativních prvků, jako jsou květiny, tisky, aplikace a různé dekorační prvky, které dodávají vzhledu luxusní a elegantní vzhled.

Brýle s průhlednými plastovými rámy

Průhledné čočky slunečních brýlí dodají obrázku světlý a originální vzhled. Šedé, béžové, modré, růžové a fialové rámečky budou vypadat nádherně v neformálním pohledu moderní ženy.

Brýle s průhlednými rámů

Dámy si mohou vybrat stylové rámečky z průhledného plastu kulatého nebo čtvercového tvaru, tvaru motýla a kočičího oka pro vytvoření vlastního unikátního a originálního stylu.

Stylové brýle s tenkým kovovým rámem

Módní sluneční brýle s kovovým rámem a čočkami různých barev. Najdete zde sluneční brýle modely 2020-2021 s kovovým rámem ve tvaru motýla, pilotky,  kulaté, kočičí oko.

Ženy letec sluneční brýle

Umožní vám vytvořit úžasně stylové a moderní sady. Pro extravagantnější oblečení vyberte velkolepé brýle se zrcadlem nebo barevné čočky.

Módní sluneční brýle designy 2020-2021: obrázky, trendy a novinky

Sluneční brýle pro rok 2020 2021 fotografií

(Visited 800 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *