Trendy nehty 2019-2020: co je nověho v manikúře?

By  | 

Hezky upravené a nalakované nehty by měly být součástí každé ženy. Krásná manikúra pomáhají vytvořit nádherný obraz pro každou příležitost.

Stejně jako se mění módní trendy v oblečení, objevují se i nové tendence v manikúře. Každý den jsou kolekce nápadů manikúry doplněny novými a nejzajímavějšími nehtovými vzory, které nám nabízejí návrháři nehtů.

Hřebík návrhy 2019

Důležitou roli při tvorbě nehtového designu mají manikérské techniky a nehtové styly, které vám umožní „vytvořit“ správnou náladu na nehtech – slavnostní, hravou, zábavnou nebo romantickou.

A letošní trendy v manikúře nabízejí módní nové nápady pro nehty pro každý vkus – od neonových řešení po intenzivní manikúrní nápady pro novou sezónu.

Manikúra nápady 2020

Trendy manikúra může být moc rozmanitá, že bude možné najít volbu pro jakýkoli styl – od klasického po nejextravantnější.

Po prozkoumání mnoha z módních možností manikúry 2019-2020 jsme se rozhodli vám poskytnout nejlepší nehtové trendy v různých stylech. Bezpochyby se dozvíte o aktuálních trendech manikúry v dnešním článku, než provedete další návštěvu své manikérky.

Poslední hřebík návrhy 2020

Trendy nehtů jsou určeny tvarem nehtu, technikami vytváření módního designu a trendy design nehtů.

Techniky. Módní příklady nehtového designu

Pokud chcete překvapit novou originální manikúrou, věnujte pozornost módním trendům v nehtovém designu. Stejně aktuální jsou manikúry vytvoření v klasických technikách – francouzsky, ombre, design měsíce, populární „negativní prostor“, manikúra s otvory, geometrie, floristika, mramorová manikúra atd.

Jaké jsou letošní trendy na nehty

Malování na nehty 

Manikérské novinky jsou nemyslitelné bez malování, bez ohledu na styl designu nehtů – slavnostní nebo příležitostné. V prvním případě, mimochodem, na nehtech budou novinky z manikúry s květinami, větvičkami a krajkou. Laconism v módní manikúru dodá „geometrii“, abstrakci, originalitu – zvířecí tisk a účinek „přirozených textur“.

Trendy ve zdobení nehtů

Nedílnou součástí módní manikúry budou ozdoby na nehty. Lesk a eleganci na nehtu zajistí fólie rozřezaná na jemné kousky, aplikované různými způsoby. Dalšími náročnými nápady budou třpytky, krystaly, kamínky.

Nehty trendy 2019

Přehled módní manikúry 2019-2020 budou jako vždy ohromující a okouzlující, což vám umožní přidávat čerstvé tóny s jasnými důrazy, jako je módní sezónní manikúra.

Design nehtů s obrázkem 2019-2020: co je módní kreslit na nehty v této sezóně?

Zvířecí vzory

Při analýze nových možností nehtových tisků pro sezónu 2019–2020 doporučujeme věnovat pozornost manikuře ve velmi neobvyklém designu. A budeme mluvit o zvířecích vzorech – leopardí skvrny, tisk zebry a další variace na toto téma. Důležitým detailem designu zvířecího potisku v módě bude použití různých barev, „negativní prostor“, matný povrch.

Hřebík vzory 2019 výtisků

Geometrická manikúra

Rovné linie a geometrie na nehtech nikdy nepřestaly potěšit, což nám umožňuje používat odvážná řešení pro manikúru pro kancelář a práci, pro každý den a pro každou událost. Geometrická manikúra vypadá skvěle v designů nehtů s fólií s matným povrchem a doplňkem jako negativní prostor.

Černá manikúra s geometrickými tvary

Nové nápady na manikúru: portréty

Není to poprvé, kdy se na nehtech setkáváme s třpytivými a barevnými obrazy, když se na nehtech objevují siluety, rty nebo oči. Taková manikúra může jen překvapit a přilákat pozornost, takže nehty s portréty budou skutečnými uměleckými díly.

Nail art nápady 2019

Metalická manikúra

Třpytivý prášek na nehty se stane perfektní volbou pro večerní manikúru. Zrcadlové nehty vypadají skvěle jako důraz nebo kompletní manikúra. Kontrast matné a lesklé, nebo měkké a tmavé povrchové úpravy dodává módní manikuře vyrobené z nehtového prášku výraznost.

Short hřebík vzory ve stylu

Manikúra nahá a béžová

Naprosto dokonalá neutrální barva, bude jedním z hlavních trendů v designu nehtů pro nadcházející sezónu. Tělová (nude) barva na nehtech je osvědčená klasika, vypadá stylově a luxusně na nehty různých tvarů a délek. Dokonale doplňují módní nahou manikúru perleťový prášek, proužky a brilantní výzdoba.

Móda nahý manikúra

Módní minimalistická manikúra

Dokonalost módní manikúry 2019-2020 bude do značné míry určována jednoduchostí odstínů, technik a dekorativních prvků, které dokonale zapadají do minimalizmu na nehtech. Minimalistický styl lze implementovat do manikúry s geometrickými tvary, matným designem, floristikou a dalšími malými tisky.

Easy hřebík návrhy 2020

Ombre manikúra

Kouzlo manikúry ombre umožnilo vytvořit nové typy nehtových designů pro každou chuť, pokaždé s překvapivě novými přístupy. Hlavním prvkem gradientu nehtů bude barevné schéma, které určí manikúru s přechodem. Abstraktní ombre na samostatném hřebíku nebo na všech hřebících, matné a lesklé, s kresbami nebo kamínky – to nejsou všechny možnosti, které si můžete sami vytvořit.

Nehty trendy 2019 ombre

Nová francouzská manikúra

Věčné motivy klasické manikúry jsou tak originální, že budou soutěžit s jakoukoli technikou nehtového umění. Vyberte si francouzskou manikúru s kresbami, kamínky a ozdobou, květinovou interpretaci, matný povrch.

Francouzská manikúra design

Manikúra s kamínky, korálky a třpytkami

Nové nápady na zdobení nehtů se odrážejí v módní večerní manikuře. Jedná se samozřejmě o manikúru se spoustou kamínků, krystalů a třpytů. Trendem bude použití lesklých nehtových prvků s matným povrchem, s mramorovými vzory, které vám umožní získat stylový moderní manikúry pro každou událost.

Nehty nápady s kamínky 2019

Vícebarevná manikúra

Při hledání jednoduchého, ale stylového designu věnujte pozornost novému trendu – různé barvy a odstíny na každém prstu nebo na některých prstech. Tato technika vypadá skvěle, pokud používáte klidnější odstíny gelu nebo módní odstíny a neutrální barvy. Vypadá zajímavě také manikúra s jiným fixačním gelem na obou rukou.

Barevný hřebík návrhy 2020

Jaká bude módní stylová manikúra sezóny: trendy manikúry 2019-2020, módní design nehtů, nápady na manikúru, trendy v barvách nehtů – foto

Nehty obrázky 2019 2020

(Visited 73 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *